Gjyste vulaj

A Behesh Merak

Gjyste vulaj

8 CANCIONES • 29 MINUTOS • JAN 01 2016

1
A Behesh Merak
03:16
2
Amazona
03:31
3
Shpirtin Tek Ti E Kam
03:32
4
Vdekerisht Te Dashuroj
03:17
5
Ne Zemer Te Kam Dry
04:43
6
Dielli Dhe Hana
04:26
7
Veq Shqip
03:07
8
Ded Gjon Luli, Adem Jashari
03:59
℗© Eurolindi