VARIOUS ARTISTS
Álbum

Bija E Kusherina

VARIOUS ARTISTS

8 CANCIONES • 30 MINUTOS • AUG 15 2018

1
Bija E Kusherina
04:24
2
Nusja Dhe Shqiponja
03:42
3
Dasma Ka Lezet (feat. Besim Krasniqi)
03:51
4
Vallja Shqipe
04:16
5
Zanin Me Ta Ni
03:03
6
Po Knaqem
04:07
7
Marre Fryme Shqip
03:16
8
Fol Me Goje
03:49
℗ Produksioni Jehona © OnlineMusic