Gazmend Halitaj
Álbum

2020

Gazmend Halitaj

13 CANCIONES • 37 MINUTOS • JUL 11 2020

1
Maje shpise u ngrit flamuri (Live)
03:06
2
Para dere na ka bi nje rrush (Live)
01:39
3
Po bjen defi (Live)
02:13
4
Vallja e rugoves (Live)
01:59
5
Me surle e tupana (Live)
02:54
6
Ka thene vllau i jem i pasun (Live)
02:20
7
Aman aman (Live)
02:27
8
Edhe guri e ka dite (Live)
03:30
9
Kur e morra vesh (Live)
02:45
10
Mi dhe flak mallit tim (Live)
02:56
11
Kalle kalle (Live)
02:03
12
Tallava (Live)
03:58
13
Tallava me defa (Live)
05:14
℗© 2020 Eurolindi

0:00