VARIOUS ARTISTS

MantiProduction 10

VARIOUS ARTISTS

44 CANCIONES • 3 HORAS Y 3 MINUTOS • APR 27 2022

1
Jasha
01:51
2
Tri Dajre
01:40
3
A pa ty vetmi
03:23
4
5
Do ta kallim dushkun
03:29
6
O sa shum te du
03:24
7
O kur e pash at vajzen te shkolla
03:05
8
Oj lulja blinit
03:19
9
Tallava
03:37
10
Pe lun lojen vajza
03:49
11
Hajde me mu
03:23
12
Shqiperine e dua
02:48
13
Gjemile
03:30
14
O Zambak I Bardh
02:00
15
Para Meje Lun e Qesh
02:50
16
Kaqurrelat
03:39
17
Plas Moj Zemer
02:10
18
Mi dhe Flak
02:16
19
Ti Ne Zemren Time
02:41
20
Zogu i Malit
02:35
21
Kollazh
03:55
22
Jasha nje
04:20
23
Bukuroshe mendjemadhe
03:46
24
Kollazh nje
04:45
25
Jasha dy
04:18
26
Ani kur pe lun aman
04:57
27
Nese vdes
04:45
28
Kollazh dy
04:14
29
Kush ka rrejt e kush tka mashtru
03:56
30
Dul lulija te bunari
04:13
31
Kollazh tre
05:03
32
Tallava nje
04:52
33
Prej sabait deri ndrek
04:50
34
Jasha tre
05:23
35
Bjen tupani dhe dahirja
04:24
36
Tallava dy
04:48
37
DHimbja Hanes
04:46
38
Vajto Zemra Ime
04:04
39
Ball per Ball
04:06
40
Tallava pes
05:35
41
Cka ka gurbetqari
06:13
42
Tallava kater
07:55
43
Per ditelindjen
07:06
44
Do ta kallim
13:00
℗© Baresha Network